#

Hoş Geldiniz! Bora Nakış Hakkında

Hoş Geldiniz!

Bora Nakış Hakkında

Merhaba ve hoş geldiniz! Biz, Bora Nakış olarak 2014 tarihinde, Metehan BİLMEM tarafından kurulan bir organizasyon olarak sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Biz Kimiz?

Bora Nakış, Kendi Logolarınız ve Reklamınız yapmak amacı ile yola çıkan bir sektör firmasıdır. Amacımız, kendi logonuzun reklamını yapmak ve kurumsal kimliğinizi nakış yada baskı olarak üzerinizde taşıyaraktır. Bora Nakış olarak alanında en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Arma yapımı, kişisel ifade ve tasarım özgürlüğü sağlar. Renk seçimi, desen detayları ve arma boyutu gibi faktörler, bir arma tasarımını benzersiz kılar. Bu özgünlük, bir kişinin veya kuruluşun kimliğini vurgular. Müşterilerimize Nakış ve Baskı kalitesi, yenilikçiliği ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile güvenilir bir deneyim sunuyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyoruz.

Adet Sınırlaması olmadan tasarım özgürlüğünüzü elde edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim ve Destek

Siz değerli müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kurabilmek ve her türlü soru veya geri bildirim için yanınızda olabilmek için buradayız. Her zaman bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Teşekkür ederiz ki, Bora Nakış'nın bir parçasısınız. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz ve birlikte daha nice başarılı projelere imza atmayı umuyoruz!

Saygılarımızla,

Metehan BİLMEM
Bora Nakış
Adres :           Hatip Mahallesi Akasma Sokak G Blok No: 4 (Viavest 5 G-13) Çorlu/Tekirdağ

Gsm    : 0533 373 63 41

Mail   : info@boranakis.com